Barcelona oferuje czwartą ofertę dla Philippe'a Coutinho

Barcelona przygotowuje czwartą czwartą ofertę dla Filippa Coutinho, zdaniem Sky Sports, mimo że Jurgen Klopp powtórzył sytuację "100 procent nie zmienił się".

To kosztuje 65 funtów za domową koszulka Liverpool z nazwiskiem Coutinho i numerem 11. Jeśli idzie, kibice pozostaną bez kosztowności, że nie mogą odzyskać gotówki.

Barcelona próbowała teraz i nie powiodła się z trzema ofertami dla byłego prehistera Inter Mediolana, a ostatnia to oferta warta 82,3 milionów funtów, która może wzrosnąć do 119 milionów funtów - a Coutinho nie wyrzucił piłki do drużyny Klopp w tym sezonie z powodu Urazu kręgosłupa, który wykazuje niewielkie oznaki rozliczenia.

Pomimo, że Barcelona złożyło trzy oferty i zdesperowało go kupić, koszulki piłkarskie klubowe Coutinho nadal sprzedają się dobrze z klubu klubowego w Anfield.

Tym razem z gwarancją wyniesie 138 milionów funtów, czy ich postawa może zacząć się zmieniać?