Liverpool nie zamierza sprzedawać Philippe'a Coutinho

Liverpool nadal twierdzi, że Philippe Coutinho nie będzie sprzedawany i nalegał, aby Barcelona marnowała czas na podróż do Anglii, aby spróbować zabezpieczyć kontrakt dla Brazylii. A Philippe Coutinho chętnie nosi koszulka Liverpool i gra w Liverpoolu.

Starsi przedstawiciele Anfield złowili w Hiszpanii raporty, że Czerwoni biorą udział w negocjacjach z delegacją z Barcelony, która poleciała dzisiaj do Wielkiej Brytanii.

Liverpool twierdzi, że nie ma rozmów, ponieważ ich pozycja pozostaje bez zmian, że Coutinho nie jest na sprzedaż za żadną cenę w obecnym oknie. A Coutinho również nie chce wyjechać, ponieważ kocha Liverpool, lubi stroje piłkarskie i zawodników. Liverpool odrzucił ofertę Barcelony o Coutinho w wysokości ponad 72 milionów funtów z Coutinho, ale od tamtego czasu doszło do dalszego kontaktu między drużynami, klub Merseyside utrzymuje, że 25-latek pozostanie na Anfield.

ECHO rozumie, że Coutinho zgodziłby się na przyłączenie się do Barcelony, jeśli uzgodniono opłatę między klubami. Został jednak poinformowany przez Klopp, że tak się nie stanie, i od tamtej pory nie pojawiły się żadne oznaki agitowania na ruch.