Wielka Brytania jest niepokonana w Premier League

Manchester United był już w tym sezonie dość poważny w Old Trafford, a mimo to zdobywa bramkę w Premier League lub Champions League. A tanie koszulki piłkarskie United są tak popularne wśród fanów.

Belgijska reprezentacja ma już dziesięć goli dla swojego imienia w United koszulce i ś redniej niż cel gry. On też zdobył ważne cele, w tym zwycięzca w Southampton w ostatni weekend.

Manchester United zdobył wiele bramek - 17 w sześciu meczach ligowych - i zachował pięć czystych kart w lidze. Romelu Lukaku nosi stroje piłkarskie nr 9 dla klubu, ale wiadomo, że Mourinho chce dodać większą siłę w całej drużynie.

Gdzie indziej po boku, Nemanja Matic wyruszyła prosto do pola karnego United po jego odejściu z Chelsea i już wprowadziła kilka imponujących ekranów, aby pomóc Czerwonym Diabłom w ataku i obronie.