Real Madryt nie jest niezwyciężony?

Real Madryt przeszedł na Superpucharę 2017 z zwycięstwem 2: 0 w Barcelonie w Bernabeu w środę i zgarnął rekordową wygraną 5: 1 nad rywalami, aby jak najszybciej rozpocząć sezon hiszpański. Fani na stroje piłkarskie są tak zadowoleni z Realu Madryt.

Hiszpański trener pozostaje przekonany, że rywale Real Madryt nie są niezwyciężoną siłą. "Nie ma zespołów niezwyciężonych, jeśli istnieje pewność w sporcie, to jest to, że każdy pojedynczy zespół straci jeden dzień", wyjaśnił.

Barca starał się trafić w drugiej połowie, a Lionel Messi i Luis Suarez mieli na sobie koszulki piłkarskie klubowe uderzające w stolarkę. Ale to było zwykłe żeglowanie naprawdę z wszechmocny Madryt, który z pewnością musi być faworytem, ​​aby wygrać wszystko - w kraju i za granicą - w tym sezonie.

Na marginesie Zidane patrzył z podziwem z uśmiechem, jak wokół niego fani obchodzili się radośnie. To był jego drugi Super Puchar w nieco ponad tydzień, a siódme trofeum wygrało zaledwie 20 miesięcy. Robi niesamowitą robotę, a nawet w klubie, jak w Madrycie są to pogrążone dni, aby zostać fanem Bernabeu.