Real Madryt odrzuca sprzedaż Gareth Bale

Gareth Bale został zapewniony, że jest przyszłością Real Madryt, będzie nadal trzymał koszulka Real Madryt i nie będą starali się kupić Kyliana Mbappé w Monako do następnego lata w ruchu, który rozczaruje Manchester United.

Manchester United jest długoletnim wielbicielem Bale i okazał się najprawdopodobniej celem 28-letniego Walijczyka, który opuści Bernabeu latem tego roku.

Real ma duże zainteresowanie Mbappé, który nosi koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem w klubie Monaco, ale poinformował Bale, że w najbliższym czasie nie zamierza kupić 18-letniego napastnika. To potwierdziło status Bale'a jako jednego z najważniejszych atutów firmy Real, a wraz z Cristiano Ronaldoem w lutym 33. Mistrzowie Europy uważają Walijczyków za długoterminową przyszłość po stronie Zinedine Zidane.

A legenda Liverpoolu Rush poprosiła Bale, aby zatrzymał się w La Liga i europejskich mistrzów na razie jako powrót do Anglii będzie teraz krok w dół. "Ma świetnych piłkarzy, takich jak Cristiano Ronaldo, aby kontynuować naukę. Nie ma na świecie lepszych klubów niż Real Madryt.