Alexis Sanchez chciał przez Real Madryt

Real Madryt jest gotowy zaatakować w styczniu gwiazdę Arsenalu Alexis Sanchez - ale starsi członkowie klubu nie są zadowoleni. Gwiazdy Real'a nie chcą chilijskich ofiarować słynną białą stroje piłkarskie.

Nawet odsetki od najbardziej udanego klubu w piłce nożnej, Real Madryt, nie mogą zmienić zdania Alexis Sanchez. Alexis nadal planuje zjednoczyć się z Pep Guardiola na stadionie Etihad i zamierza przyłączyć się do miasta w styczniu lub w przyszłym lato, gdy jego umowa z Arsenalem jest pod napięciem i staje się najgorętszym wolnym agentem na rynku.

Ponadto, Karim Benzema jest popularnym postacią prawdziwych szeregów, a przybycie Sancheza mogło zobaczyć Francuzów zmuszonych. Czy Sanchez wybiera koszulka Real Madryt?

Madryt rozważa 28-latek z przyszłością Gareth Bale z wielką wątpliwością. I pokazał swój profesjonalizm w nocy, strzelając drugi gol w zwycięstwie Arsenala 3: 1 z niemiecką drużyną FC Köln na chaotycznej nocy w Północnym Londynie.