Legenda Red Devils gra w Old Trafford

W niedzielę piłkarz Wayne Rooney powrócił do Manchesteru United po raz pierwszy po wakacjach. Kibice Manchesteru United wyrażają swój smutek, kiedy Wayne Rooney gra w koszulki piłkarskie klubowe Everton po powrocie do Old Trafford.

Jednak ciepłe powitanie, które otrzymał od wiernego Old Trafford podczas wychodzenia z tunelu przed rozpoczęciem meczu zapewnił, że nie jest to zwykła gra dla Rooneya.

Wielu z nich zabrało się na Twittera, aby odsłonić smutek z 31-letniego futbolu w Old Trafford w innej kolorowej stroje piłkarskie.

Pomimo starań, aby skupić się na futbolu, Rooney i były kolega z drużyny, David De Gea, nie potrafili zachować lojalności do czasu zakończenia meczu. Ale potem udało się zdobyć decydujący gol w zwycięstwie Real'a 2-1, pukając jego poprzedni klub z Ligi Mistrzów.