Bayern Monachium obrońca David Alaba zranił

Austria i Bayern Monachium obrońca David Alaba został kontuzjowany w meczu Pucharu Świata w Austrii z Gruzją. Koszulki piłkarskie klubowe nr 27 jest więc niezbędna dla drużyny.

Alaba zetknął się z murawą, trzymając lewą kostkę, walcząc z pomocnikiem Valeri Qazaishviliego w Stadionie Ernst-Happel i wkrótce okazało się, że nie będzie w stanie kontynuować.

Uraz nie przychodzi w odpowiednim czasie, ale zaraz przed rozpoczęciem przez Bayern kampanii w Champions League przeciwko Anderlecht jest najgorszym momentem. Fani chcą, aby jak najszybciej odzyskał stroje piłkarskie i życzymy mu szczęścia.

Z rezerwowym lewiciem Juan Bernat nadal odzyskuje ciężkie kontuzje stawu skokowego, obecność Alaby jest istotna, a jego zdolność do dostosowywania się do potrzeb Bayernu i jego dostosowania sprawiają, że jest on niezastąpiony.