Diego Costa nie w Chelsea Ligi Mistrzów

Chociaż Chelsea miała nadzieję zobaczyć Diego Costa w koszulka Chelsea po raz kolejny po tym, jak znalazł się na liście drużyn Premier League w pierwszej połowie sezonu.

Ale celem Costa jest powrót do jego klubu chłopięcego, Atletico Madryt. A hiszpański międzynarodowy ma kontynuować wygnanie w Brazylii.

Antonio Conte nazwał Costa w drużynie w sezonie, ale nadal ma się przekonać, czy znów będzie ciągnął na niebieską koszulki piłkarskie klubowe. Jednak Telegraph donosi, że klub chce go w Londynie i trenować z mistrzami Premier League.

Costa chce pozostać w kraju urodzenia, który przedłuża jego feud z Bluesem. Costa prawdopodobnie nie zostanie wymieniony w składzie Ligi Mistrzów, jednak jeśli wróci do treningów Bluesa, mógłby spojrzeć na to, aby zmierzyć się z planami Antonio Conte.