Belgijski skrzydłowy został wysłany przez Mourinho

Belgijski skrzydłowy, 22, sądził, że ma przyszłość w Old Trafford, chce utrzymać koszulki piłkarskie klubowe numer 44. W domu w Cheshire spędził 3 miliony funtów, ale Jose Mourinho wysłał go kilka dni później.

40 000 funtów tygodniowo belgijski skrzydłowy 22 lata ledwie skończył umowę na rezydencję w Cheshire, kiedy został przeniesiony. Uważa się, że nawet nie miał okazji wejść do środka. Źródło powiedział: "Adnan zakochał się w tej nieruchomości, jak tylko ją zobaczył. Po wycofaniu się z łaski przy Czerwonym Diable, zanim przeniósł się do Hiszpanii, Belgia wydał wypożyczenia w Borussii Dortmund i Sunderland.

Dom w Altrincham kosztował Januzaj 2,7 miliona funtów plus 237,750 funtów. Fani, którzy noszą tanie koszulki piłkarskie również żal mu. Gdy wyjechał, dom był sprzedany tylko hiszpańskiemu klubowi Real Sociedad dni później.