John Terry wyślij byłego byłego kolegę z drużyny Chelsea

Były teammate Willian był szczęśliwym odbiorcą podpisanej koszulki piłkarskie klubowe Chelsea z Terry'm w tym tygodniu, która spersonalizowała go serdecznym przekazem.

John Terry może być pełnoprawnym bordo i niebieskim graczem - ale legenda Chelsea nigdy nie zapominała, że Błękit jest kolorem.

Brazylijski pomocnik zabrał się do mediów społecznych, aby podziękować JT za obecność podpisanej stroje piłkarskie Terry 26 z Chelsea, wraz z rodzajem wiadomości.

Terry, który pomagał Astonowi Villa w ich dążeniu do powrotu do Premier League, wyraźnie docenił, jak dobry Willian był jako gracz i kolega z drużyny. "Czuję się szczęśliwy, że miałem w naszym zespole i miałem szczęście, że nie musiałem grać przeciwko tobie. Najlepszym graczem. JT '