Manchester United wysyłają harcerzy, aby obejrzeć Benfica

Jose Mourinho po raz kolejny wysłał zwiadowców do obejrzenia Benficy, ponieważ nadal monitoruje szereg portugalskich talentów przed styczniem transferowym. A kto zostanie wybrany i zdjąć koszulka Benfica?

Manchester United wkroczył Benfica latem tego roku do Victor Lindelof i wydaje się, że Czerwone Diabły spoglądają na jednego z byłych kolegów Szweda.

Andrija Zivkovic w tanie koszulki piłkarskie mógłby zostać ustawiony na wielki sezon po przyłączeniu się z Partizanu w 2016 roku, choć wielu jego kolegów z drużyny prawdopodobnie będzie na radarach United ze względu na ich reputację jako przenośnik pasa światowej klasy talentów. W tym sezonie Manchester United także spotka się z Benficą w fazie grupowej Ligi Mistrzów, biorąc pod uwagę stronę Rui Vitorii, która w przyszłym miesiącu stara się starć.

Benfica od dawna była pewną przenośnikową pasmą młodych talentów. Portugalski był w Walencji w zeszłym miesiącu, aby obserwować obrońcę Ezequiel Garay, który korzystał z najlepszych lat w Lizbonie, przed potencjalną propozycją styczniową i jest wyraźnie coś, co obecnie budzą jego zainteresowanie.