Paulo Dybala odmówił dołączenia do Barcelona

Paulo Dybala odmówił wykluczenia z Lionel Messi w Barcelonie, ale nalega, że ​​jest szczęśliwy w Juventusie, a on nadal kocha tanie koszulki piłkarskie Juventus.

Zdaniem ministra Mino Raioli, Paulo Dybala opuszcza Juventus i prawdopodobnie zakończy się Premier League, w jednym z Manchester United, City czy Chelsea. Argentyńczyk związany był z wyjazdem z klubu Turyn w lecie i został wybrany następcą Neymara w Barcelonie.

Zapytany, czy może zostać partnerem Messi w przyszłości, Dybala powiedziała na konferencji prasowej: "On już jest moim kolegą z drużyny w Argentynie, ale jestem naprawdę dobry w Juventusie, chociaż nie wiem co się wydarzy w przyszłości Jestem bardzo szczęśliwy nosić ważną stroje piłkarskie jak numer 10.

"Dybala poprawia się bardzo dobrze i ma wszystko, aby wraz z Neymarem po Cristiano Ronaldo i Leo Messi, jednym z najlepszych piłkarzy świata", powiedział Allegri. "Jego przyszłość jest z Juventusem i bardzo się z tego cieszy."