Neymar "wolny i szczęśliwy" po opuszczeniu Barcelona

Atletico Madryt z lewej strony Filipe Luis mówi, że drużyna z Brazylii Neymar "podjął właściwą decyzję", aby opuścić koszulka Barcelona i wyjechać do Paryża Saint Germain latem tego roku.

Neymar zapewnia cztery bramki i cztery asysty w pierwszych czterech meczach swojego nowego klubu. "Widzisz, że jest inna, jest wolny i szczęśliwy. Na poziomie Neymara porusza się, nie zmieniaj drużyn za pieniądze".

"Podziwiam Messiego", powiedział Filipe Luis. "Nigdy nie wyrzucił mi nic na temat gry, w które graliśmy, a ja nigdy nie prosiłem o jego stroje piłkarskie, gdy wychodzę na boisko, aby wygrać, a nie powiedzieć, że grałem przeciwko niemu".

Atletico obrońca również powiedział, że czuje, że Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo, miał szczęście wygrać w zeszłym roku Ballon d'Or, w głosowaniu, który po raz drugi ukończył Messiego, a trzeci z Antoine Griezmann z Atletico.