Borussia Dortmund chce zatrzymać Dembele

Zdaniem Sky w Niemczech, Borussia Dortmund naprzód Ousmane Dembele chce przenieść się do Barcelony. Jeśli jesteś fanami Borussia Dortmund, możesz zostawić go z koszulki piłkarskie klubowe.

Dembele zdobył 10 bramek w 49 występach dla Dortmundu w zeszłym sezonie po wstąpieniu do klubu za £ 13m od Rennes latem. Barcelona będzie musiała zrobić dużo więcej, jeśli chcą w tym sezonie przynieść Ousmane Dembele do Camp Nout.

Po porozumieniu z Barça-Dembele klub pracuje nad tym, jak wynegocjować transakcję. Ich pierwsza oferta wynosi 70 milionów euro i zawiera zmienne. Niektóre niemieckie źródła wskazują, że sprzedają tylko 110 milionów euro. Będzie to dobra wiadomość dla nas, nosząc tanie koszulki piłkarskie fanów BVB.

To będzie zajęty tydzień spotkań. Podobnie jak Dembele, Philippe Coutinho otworzy drzwi do Liverpoolu w najbliższym tygodniu. Tymczasem Barça będzie pracować nad ofertą Dembele - choć nie osiągnie 100 milionów euro.